Jedni z pierwszych w Polsce oferujemy usługi pralnicze, wykorzystujące najnowszą technologię prania stworzoną przez firmę ELECTROLUX- system LAGOON, który jako jedyny posiada certyfikat światowego producenta wełny i wyrobów wełnianych, firmę WOOLMARK.

Systemy prania używające rozpuszczalników chemicznych powoli odchodzą do „lamusa” ustępując nowoczesnym technologiom. Z Electrolux mamy dla Państwa idealne rozwiązanie, system LAGOON, który dbając o delikatne tkaniny i odzież jest alternatywą dla stosowanych dotąd sposobów czyszczenia odzieży.

Kompleksowe rozwiązania LAGOON na które składają się; specjalistyczne urządzenia pralnicze i wykończeniowe, oraz biodegradalne detergenty, sprawiają że LAGOON jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku i użytkownikowi, jak również gwarantuje bezpieczne pranie tkanin delikatnych, wełnianych, jedwabiu i wiskozy.

Odzież prana w tym systemie, w porównaniu z dotychczasowymi metodami pralniczymi, pachnie świeżo, jest bardziej miękka w dotyku, kolory ma wyrazistsze, a biel jaśniejszą. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, szeroki zakres usług, oraz gwarantujemy ich wysoką jakość.

Za najważniejsze w naszej działalności uznajemy jakość i czas wykonywanych przez nas usług.
Nasi pracownicy, to osoby posiadające wysokie kwalifikacje w dziedzinie czyszczenia i renowacji odzieży.
Pralnia nasza przystosowana jest zarówno do obsługi Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych takich jak: hotele, restauracje, kluby fitness, kluby sportowe, salony kosmetyczne, jednostki oświatowe i służby zdrowia.