Z POWODÓW TECHNICZNYCH CZYSZCZENIE SKÓR WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA!

Odzież skórzaną czyścimy tradycyjną metodą garbarską, jest to ręczna praca z wykorzystaniem benzyny, trocin oraz specjalistycznych najwyższej jakości środków chemicznych przeznaczonych do czyszczenia i renowacji odzieży skórzanej.

Zdobywamy uznanie Klientów głównie dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sztuki garderoby oraz zrozumieniu fenomenu garderoby skórzanej, gdyż właśnie ten rodzaj garderoby znajduje się najczęściej na liście ulubionych, niezastąpionych okryć.

Niestety w porównaniu z garderobą tekstylną skóry cechuje dużo większa wrażliwość na działanie czynników atmosferycznych takich jak wilgoć, temperatura, światło oraz zanieczyszczenia. Znacznie szybciej także utrwalają się wszelkie plamy i zabrudzenia, dlatego też szansa na ich usunięcie, nawet przy zastosowaniu najwyższej klasy odplamiaczy, maleje praktycznie z dnia na dzień. Warto zatem poświęcić garderobie skórzanej nieco więcej uwagi i zadbać o jej odpowiednią, regularną konserwację.

Proces czyszczenia i renowacji jest niezwykle złożony, praco i czasochłonny, dlatego też oczekiwanie na przywrócenie skórze dawnej świetności trwa od 7 do 14 dni. Cierpliwość jest jednak nagradzana - nawet wysłużona odzież wychodzi spod rąk specjalistów jak nowa.